Titles you rated
An Ethics LessonRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0