Titles you rated
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
BigRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0