Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5