Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0