Titles you rated
The Last ExorcismRated ★ 1.0
Enemies In-LawRated ★ 1.0
TMNTRated ★ 3.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 1.0
The ExorcistRated ★ 1.0
Doggy PooRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 2.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 1.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 1.0
Shrek the HallsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0