Movies
Ratings
23
The HandmaidenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0