Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0