Titles you rated
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Simpsons Season 35Rated ★ 3.5
The Simpsons Season 36Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Mo Season 2Rated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mo Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0