Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 1.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5