Titles you rated
#AliveRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.5
Fast FiveRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 0.5
HopeRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5