Titles you rated
BarbieRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.5- VirusRated ★ 1.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
A Widow's GameRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 0.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0