Movies
Ratings
712
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0