Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0