Movies
Ratings
151
Iron ManRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0