Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0