Titles you rated
High School MusicalRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0