Titles you rated
The TargetRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
LavaRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Smurfs 2Rated ★ 5.0