Series
Ratings
44
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0