Movies
Ratings
77
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
GravityRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5