Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
EliRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0