Movies
Ratings
185
SilencedRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.5