Movies
Ratings
406
AlwaysRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0