Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0