Movies
Ratings
588
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.0