Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Sword in the StoneRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0