Movies
Ratings
173
The MummyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0