Titles you rated
HolidateRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0