Titles you rated
ColombianaRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5