Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
South BoundRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0