Movies
Ratings
284- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5