Movies
Ratings
1095
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
Re: BornRated ★ 3.0
The Hurricane HeistRated ★ 3.0
DenialRated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 4.0
MothersRated ★ 3.5
Zu WarriorsRated ★ 3.0
Baby Beside MeRated ★ 3.0
A Perfect DayRated ★ 4.0