Series
Ratings
23
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5