Movies
Ratings
178
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0