Movies
Ratings
272
Love ForecastRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0- Shot gunRated ★ 3.5
Indie Game: The MovieRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
The TunnelRated ★ 1.5
Adventures of Arsene LupinRated ★ 2.5
The Last SupperRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0