Titles you rated
Running ManRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 1.5
Becoming JaneRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0