Series
Ratings
67
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 4.5
Love ShuffleRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.5- プライドRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0