Movies
Ratings
192
Deep ImpactRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 2.5
ContactRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5