Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.0- 6 DaysRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0