Movies
Ratings
508
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Road TakenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5