Movies
Ratings
51
InterstellarRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0