Titles you rated
Lucid DreamRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 4.5
UndisputedRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5