Movies
Ratings
48
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
Testament of OrpheusRated ★ 5.0
OrpheusRated ★ 5.0
The Blood of a PoetRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0