Titles you rated
Dumb and Dumber ToRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5