Movies
Ratings
52
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5