Titles you rated
FluRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0