Series
Ratings
29
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.5
Romance TownRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0