Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0