Series
Ratings
37- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5