Movies
Ratings
544
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0