Movies
Ratings
904
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.5
GirlRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0